Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Nita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Rri n’dritare shiqoj hënën
Pesimist në agoni
Kujtoj ty dhe besën tënde
Që u deshtëm me zili.

(Ref.)
Dëgjo këngën që këndoj
Me pasion melankolik
Të gjithë shoqet do të thuan;
Qast i ndarjes vashë je ti.

Rri n’dritare i vetmuar
Nita ty unë të kujtojë
Pesimist unë kam qëlluar
Fatin tim unë e mallkoj.

(Ref.)
Dëgjo këngën që këndoj
Me pasion melankolik
Të gjithë shoqet do të thuan;
Qast i ndarjes vashë je ti.


Ky tekst u dërgua nga PimM'

Elita 5 - Nita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nita".
3. Video është e këngës "Nita", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0