Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eliza Hoxha - Deshperimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshperimi".
3. Video është e këngës "Deshperimi", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eliza Hoxha - Deshperimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika & Orkestrimi:

Enis Presheva

Teksti:

Memli Krasniqi

Video Produksioni:

Pixels Production

Pjesëmarrëse në

VFM 2010

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 9

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

24/10/2009

2009-10-24T20:07:42+00:00hejjj uuu eoou

Kur gjdo gjë përfundon
dhe kthehem në brendi
Fajin tënd e kërkoj
por s'do ta gjej e di...
Një dezhavu me shumë
ndërgjegjën ma rëndon,
Akoma se kuptoj, por ti a kuptoon?

Sa e hidhur eshte kjo gotë e une prap duhet që ta piii.
se smundem ta mallkoj këtë bootëëë.

Ref...

Une e di të vërteten
por smund ta themm,
mir ta di vetem une edhe pse dhemb
Dënim apo mallkiiiiiiim?!...
do ta duroj këtë dëshprimm...
Ouu hehjjhehjj

Kur bëhet vonë për fjalë
vetvetës une i flas,
prap asgjë nuk ndryshon
se s'kthehet koha pas,
ky zë nga brenda vjen
arsyen që më zgjon,
por sa do që të zgjas
ka kush që dëgjooonn...

ohh sa e hidhur është kjo gotë e une prap duhet që ta piiii..
se s'mundem që ta mallkoj këtë botëëë.

Une e di të vërtetën por smund ta them...
më mir ta di vetëm une edhe pse dhemb
Dënim apo mallkiiiiim?!
Do ta duroj kete deshprimm...
hou nnon hejehej ouu hejehen hëëë


Ky tekst u dërgua nga Zana   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet