Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Eltina Minarolli & Ardit Cuni - Mos Shko  (Feat. Tiri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

03/11/2013

2013-11-03T20:20:40

Featuring

Tiri Gjoci

Më Shumë Nga

Ardit Çuni

Këngë e albumit:

"Best Of"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013
Sa bukur te ndihesh plot jete
Sa bukur te shikosh nje diell
I hap syte te perkedhel.

Sa dua te tregoj
Nuk di nga t’ja filloj
Ti nuk e di
Pa ty s’jetoj.

Une ne kete nate me ty vallzoj
Kete nate nuk do harroj.

Jo ti mos shko, shko
Sado larg te ikesh mos harro
Jo ti mos shko, shko
Dhe nje here te them
2X

Ti me jep ajer, me jep shprese, me jep jete
Kur te kam prane, te prek, te ndiej
Ti je me mua, te dua
Vetem nje moment.

Dua te them
Arsyeja ime ti
Thesar i fshehur ti

Jo ti mos shko, shko
Sado larg te ikesh mos harro
Jo ti mos shko, shko
Dhe nje here te them.

Malli me merr kur ti nuk je
Me merr per ata sy
Sa shume une ndiej per ty.


Më Shumë Këngë Nga Eltina Minarolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet