Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Elvana Gjata - Vetes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48

Komente nga Fansat

20 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '08"

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"

Pjesëmarrëse në

VFM 2009

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008


Ditet vetëm pa fjal
netet pa gjum ti fal
m' thoje zemer te kam
per ty njesoj jam ..

Vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
te jem me ty
ti e di se ne shpirt ty te mbaj ..

O vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
do ishte me mire
te me thuash nje here me fal ..

Ditet vetem pa fjale
netet pa gjum ti fal
m'thoje zemer te kam
per ty njesoj jam ..

Vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
te jem me ty
ti e di se ne shpirt ty te mbaj...

O vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
do ishte me mire
te me thuash nje here me fal

shiko sa prane buzes tende jam
mos me ler te pres me gjate
puthme per te fundit nate...

Vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
te jem me ty
ti e di se ne shpirt ty te mbaj...

O vetem nje fjale
do te them dhe do zhdukem ngadale
do ishte me mire
qe te me thuash nje here me fal...


Ky tekst u dërgua nga MagbuleKartolina (1)

2018-09-28 17:16:51
Vetëm një fjalë
do të them dhe
do zhdukem ngadalë
Të jem me ty
Ti e di se
në shpirt ty të mbaj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet