A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Hi-Tech


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/07/2009

2009-07-14T00:04:11

Video Production:

Entermedia

Participating in

VFM 2010
është Hi-Tech n'20 (n'20),
tët mbaj tët kem, çfarë do gjej?
çdo fjalë që ti flet e pëlqej .. (Hi-Tech)
elecrtic city laboratory (Ou)
we are in Hi-Tech,elecrtic city laboratory (OuUa)
we are in Hi-Tech, elecrtic city laboratory (OuUaaaUa)
we are in Hi-Tech, we are in Hi-Tech, (Hi-Tech) (OuUa)
electric city laboratory !

Te manipuloj unë mendjen me pak bas... të prek!
Vij elektrizoj vëndin, kur unë flas... më ndjek
Botën me ty e ndaj,
pse i gjithë kuptimi i saj je vetëm ti
(je vetëm ti) Oooo

Një fjalkalim i duhur është një fraz....Hitet
me ritmin ngrej duart fundin bas perfekt.
kohën me ty e ndaj,
ti je gjithë kuptimi i saj
je vetëm ti (je vetëm ti)
Oooo (vetëm ti)

Reff: (2x)
është Hi-Tech n'20 (n'20),
ti më ndjej më pranë
tet mbaj ja tët kem çfarë do gjej ,
atë që do e kam!
çdo fjalë që ti flet e pëlqej
Uu shikimet nuk mi ndan,
ti e di si jam (Hi-Tech)

we are in Hi-Tech, elecrtic city laboratory
we are in Hi-Tech, elecrtic city laboratory
we are in Hi-Tech, we are in Hi-Tech, (Hi-Tech) Ooo
elecrtic city laboratory

Te manipuloj unë mendjen me pak bas... të prek!
Vij elektrizoj vëndin, kur unë flas... më ndjek
Botën me ty e ndaj,
pse i gjithë kuptimi saj
je vetëm ti (je vetëm ti) "Hi-Tech"

Një fjalkalim i duhur është një fraz....Hitet
me ritmin ngrej duart fundin bas perfekt.
kohën me ty e ndaj,
ti je gjithë kuptimi i saj
je vetëm ti (je vetëm ti)
Oooo (vetëm ti)

Reff: (4x)
është Hi-Tech n'20 (n'20),
ti më ndjej më pranë
tet mbaj ja tët kem çfarë do gjej ,
atë që do e kam!
çdo fjalë që ti flet e pëlqej
Uu shikimet nuk mi ndan,
ti e di si jam (Hi-Tech)

(we are in Hi-Tech,elecrtic city laboratory " Hi-Tech"
(we are in Hi-Tech,elecrtic city laboratory " Hi-Tech"
(we are in Hi-Tech, we are in Hi-Tech, (Hi-Tech) Oo ooo)
elecrtic city laboratory

(we are in Hi-Tech,elecrtic city laboratory " Hi-Tech"
(we are in Hi-Tech, elecrtic city laboratory " Hi-Tech"
(we are in Hi-Tech, we are in Hi-Tech,
(Hi-Tech) Oo ooo)
elecrtic city laboratory

është Hi-Tech n'20 (n'20)


Lyrics submited by M!l¢-jon¢   fabulous   saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019