Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Turn U On  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '09"

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

1 🔥

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

FLORI:
turn u on,on in the world
this music makes u feel so special
turn u on,on in the world
this music makes u feel so special

Elvana Gjata:
Dua sot te harroj
dua sot te kaloj me lart
edhe nese gaboj
nuk kam friik te jetoj kete nate

2x
I can turn u on on on
something like that that that

so i can turn u on on on
something like that that that

I can turn u on on on
something like that that that

2x
Dua sot te harroj,
dua sot te kaloj me lart
edhe nese gaboj
nuk kam frike te jetoj kete nate

2x
I can turn u on on on
something like that that that

so i can turn u on on on
something like that that that

I can turn u on on on
something like that that that

Dua sot te harroj,
dua sot te kaloj me lart
edhe nese gaboj,
nuk kam frike te jetoj kte nate

FLORI:
turn u on,on in the world
this music makes u feel so special
turn u on,on in the world
this music makes u feel so special

Elvana Gjata:
2x
Dua sot te harroj,
dua sot te kaloj me lart
edhe nese gaboj
nuk kam frike te jetoj kte nate

Oooohh oooo oooohh...


Ky tekst u dërgua nga Vjosa   saramk   hotty
Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet