Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elvana Gjata - Kudo Qe Jam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kudo Qe Jam".
3. Video është e këngës "Kudo Qe Jam", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elvana Gjata - Kudo Qe Jam  (Feat. Flori)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  126

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.2"

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Flori Mumajesi

28/05/2011

2011-05-28T17:28:43+00:00

Kudo qe jam
ndizet toka si vullkan
jam ajo qe jam
se çdo stil e bej me fam
un e kam nje plan
bri-bri bring it down

REF..4x
Ti me thua
Vetem ti e ke..vetem ti e ke
vetem ti e ke..

me mir degjo
mos fol ç'the?..
merr disa doza
s'e kupton ti po fillon
metamorfoza

2x...:
ehi..ehi me mir ta dish
se nga fillim duhet me e nis

Kudo qe jam
ndizet toka si vullkan
jam ajo qe jam
se çdo stil e bej me fam
un e kam nje plan
bri-bri break it down

Flori:
se ti ke etje per muzik t'mir
Elvana:
per mu po flasin
Flori:
se ti ke ecje per suksese
Elvana:
per mu po flasin
Flori:
se kengen tende n'club kur e degjon
Elvana:
per mu po flasin
Flori:
dhe nese ti ndalon dhe s'ben asgje..Per ty do flasin

REF..4x
Ti me thua
Vetem ti e ke..vetem ti e ke
vetem ti e ke..

Per mu po flasin...per mu po flasin
ohooo..ohooo
TI me thua

ohooo...ohooo
per mu po flasin
ohuooo...ohuooo
per mu po flasin
ti me thua
vetem ti e ke..vetem ti e ke

"Sex On The Beach"
---------------------------
Elvana n'party
mendon ti marri
ti s'je i pari
qe m'shikon ashtu
don me u afru ti jo
don gjeste un s'ti dho
kam dal me pi
sot un me shoqni

REF..
ti jo nuk e din hiç
çka eshte sex on the beach
un e di edhe e pi
mbi nive'e'e'e'eL
ti çohu dhe kce
vej duart lart
edhe nese me she
se me von nuk ben
i gotta go baby gotta to go

me dalin para
vajza te mbara
me ex si te ndara
sot te gjith do pim
ohuu..pa fjal
dikush po vjen ngadal
po na ofron diçka..aha.ahaa

REF..
ti jo nuk e din hiç
çka eshte sex on the beach
un e di edhe e pi
mbi nive'e'e'e'eL
ti çohu dhe kce
vej duart lart
edhe nese me she
se me von nuk ben
i gotta go baby gotta to go

nuk e din hiç
on the beach
e pi vini v-e-e-e-t

REF..
ti jo nuk e din hiç
çka eshte sex on the beach
un e di edhe e pi
mbi nive'e'e'e'eL
ti çohu dhe kce
vej duart lart
edhe nese me she
se me von nuk ben
i gotta go baby gotta to go

an ENTERMEDIA production


Ky tekst u dërgua nga  EgzonKalo   saramk   vivakosova   zinjo20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet