Official Video

Top 200

Elvana Gjata - Afer Dhe Larg  (Feat. Flori)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  118

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Featuring

Flori Mumajesi

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Orkestrimi:

Threedots

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Afer Dhe Larg"

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011


(Elvana:)
Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

(Flori:) (x9)
Më pyet...

(Elvana:)
Më pyet: "A ndjeve ndonjëherë?"
Do ta them unë
Dhe pse nuk ka më vlerë
Unë të dua
Sa veten dhe më shumë
Më jep puthjen
Të ndiej unë deri në fund

Në kujtime... Aty do më gjesh
Erën time... Jo, nuk do ta ndiesh

(Ref:) (x2)
E di afër s'të kam
E di nuk je me mua
Afër dhe larg
Të dy shumë pak jetuam
Një moment fillon, mbaron aty
Për të dy

Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

(Flori:) (x9)
Më pyet...

(Elvana:)
Në kujtime... Aty do më gjesh
Erën time... Jo, nuk do ta ndiesh.

(Ref:) (x2)
E di afër s'të kam
E di nuk je me mua
Afër dhe larg
Të dy shumë pak jetuam
Një moment fillon, mbaron aty
Për të dy

(Flori:) (x10)
Më pyet...


Ky tekst u dërgua nga  enisa   saramk   deteja
Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...