TEKSTESHQIP

Elvana Gjata
Kudo Qe Jam
Lyrics
(Feat. Flori)

Kudo qe jam
ndizet toka si vullkan
jam ajo qe jam
se çdo stil e bej me fam
un e kam nje plan
bri-bri bring it down

REF..4x
Ti me thua
Vetem ti e ke..vetem ti e ke
vetem ti e ke..

me mir degjo
mos fol ç'the?..
merr disa doza
s'e kupton ti po fillon
metamorfoza

2x...:
ehi..ehi me mir ta dish
se nga fillim duhet me e nis

Kudo qe jam
ndizet toka si vullkan
jam ajo qe jam
se çdo stil e bej me fam
un e kam nje plan
bri-bri break it down

Flori:
se ti ke etje per muzik t'mir
Elvana:
per mu po flasin
Flori:
se ti ke ecje per suksese
Elvana:
per mu po flasin
Flori:
se kengen tende n'club kur e degjon
Elvana:
per mu po flasin
Flori:
dhe nese ti ndalon dhe s'ben asgje..Per ty do flasin

REF..4x
Ti me thua
Vetem ti e ke..vetem ti e ke
vetem ti e ke..

Per mu po flasin...per mu po flasin
ohooo..ohooo
TI me thua

ohooo...ohooo
per mu po flasin
ohuooo...ohuooo
per mu po flasin
ti me thua
vetem ti e ke..vetem ti e ke

"Sex On The Beach"
---------------------------
Elvana n'party
mendon ti marri
ti s'je i pari
qe m'shikon ashtu
don me u afru ti jo
don gjeste un s'ti dho
kam dal me pi
sot un me shoqni

REF..
ti jo nuk e din hiç
çka eshte sex on the beach
un e di edhe e pi
mbi nive'e'e'e'eL
ti çohu dhe kce
vej duart lart
edhe nese me she
se me von nuk ben
i gotta go baby gotta to go

me dalin para
vajza te mbara
me ex si te ndara
sot te gjith do pim
ohuu..pa fjal
dikush po vjen ngadal
po na ofron diçka..aha.ahaa

REF..
ti jo nuk e din hiç
çka eshte sex on the beach
un e di edhe e pi
mbi nive'e'e'e'eL
ti çohu dhe kce
vej duart lart
edhe nese me she
se me von nuk ben
i gotta go baby gotta to go

nuk e din hiç
on the beach
e pi vini v-e-e-e-t

REF..
ti jo nuk e din hiç
çka eshte sex on the beach
un e di edhe e pi
mbi nive'e'e'e'eL
ti çohu dhe kce
vej duart lart
edhe nese me she
se me von nuk ben
i gotta go baby gotta to go

an ENTERMEDIA production

DËRGOI: