TEKSTESHQIP

Elvana Gjata & Dhurata Dora
Rrotullo
Lyrics

Dhurata:
Qa bone shpirt? Jam lover
T'marr si vala, biri tupanat
Nisja, woah
Rrim dej n'sabah
Todo o nada
Kush? Kush? Dora, Elvana

Elvana:
Alo, kush m'thirri?
Dora Latino pe du, hey Siri
Syt e tu po folin mas miri
Kur e silli edhe menen po ta silli
Për mu des, Harakiri

Andale, andale
Kce me mu sot pa ndale pa ndale
Hajde bojna skandale, skandale
Mos e bo shumë t'madhe
Lej le t'folin, mos t'nalen

Refreni:
Nisja, woah
Rrotullo, rrotullo
Rrotullo, rrotullo
Nisja, woah
Rrotullo, rrotullo
Rrotullo, rrotullo
Nisja, woah
Rrotullo, rrotullo
Rrotullo, rrotullo
Nisja, woah
Rrotullo, rrotullo
Rrotullo, rrotullo

Dhurata:
Ah
Ay papi qe ku jam erdha
Ti pa mu s'je rehat si me ra n'therra

Elvana:
Lujma ti nxirri xhokerat
Un e luj, un e luj ami manera
Hasta la vista, bllok e ki n'insta
Ti po lakmon edhe pi lepin gishtat
Plot shije lista, secila me e mire
Go bestie

I know it, I'm sexy and I know it
Kom le qeshtu po folin
Ti e di pa mu je nada
T'marr si lava eh
Andale, andale, ay, andale, andale ay
Kce me mu pa ndale

Refreni:
Nisja, woah
Rrotullo, rrotullo
Rrotullo, rrotullo
Nisja, woah
Rrotullo, rrotullo
Rrotullo, rrotullo
Nisja, woah
Rrotullo, rrotullo
Rrotullo, rrotullo
Nisja, woah
Rrotullo, rrotullo
Rrotullo, rrotullo
INFO
Më datë 20 Prill 2023, Elvana Gjata & Dhurata Dora publikojnë videoklipin "Rrotullo". Muzika dhe teksti i kësaj kënge, vijnë të realizuara në bashkëpunim nga Tonic, Denk, Elvana Gjata & Dhurata Dora, ndërsa për arranzhimin janë kujdesur Tonic & Dj Bannzz. Produksioni audio u realizua nga Panda Music.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200