Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Ema Qazimi - Djaloshi Me Kemishe Te Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djaloshi Me Kemishe Te Kuqe".
3. Video është e këngës "Djaloshi Me Kemishe Te Kuqe", por nuk këndohet nga Ema Qazimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ema Qazimi - Djaloshi Me Kemishe Te Kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika:

Hajg Zaharjan

Komente

Asnjë Koment

07/12/2011

2011-12-07T20:13:10+01:00Kur flas per shokun tim te luftes
ne zemer ndjej krenari
Djaloshi me kemishen flake te kuqe
dhe zemren porsi kemish e tij

kur kendoj per te te gjith agimet
kemish e tij m`i perflak
se agimet ton te ndritur
e te tonat perendime
per here e kane dicka te shtrenjte prej saj

refreni

e kuqe flake
ne zemer te gjith kombit
ajo kemishe
do mbetet gjithmone

dhe sdo te harroja
shtigjet horizontet
marshimet tona
dhe mendimin tone

Kur shkoj ne rruget nga kaloj
nga ku marshon gjithe nje brez
ne token tone te dashur e te shtrenjte
kur shkon agimi i qeshur
per ne vjen

Muzika: Hajg Zaharjan

Ky tekst u dërgua nga Riza Sina
Më Shumë Këngë Nga Ema Qazimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë