Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Ademi - Haku Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Haku jem, ka met nxan
Ke mem lyp e s'kom me koon
Zemra jem më nuk qaan
Lott e fundit për ty ranë

A e din ti qa mke ba
Mir e din sa tkom dasht
A beson ti në Zot
Ty gjynaheet kush s'ti lan

Heej o dashurii
Heej o shpirti jem
Mos e harroo dashurin tonë
Kush st'ka dasht
E kush s'të doon
Mos e harroo dashurin tonë
Kush st'ka dasht
E kush s'të don

Nafaka jem skoke kon
Krejt e din ti pse mke lan
Zemra jem më nuk qan
Lot e fundit per ty ranë

A e din ti qa mke ba
Mir e din sa tkom dasht
A beson ti në Zot
Ty gjynahet kush s'ti lan

Heej o dashuri
Heej o shpirti jem
Mos e harro dashurin tonë
Kush st'ka dasht
E kush s'të doon
Mos e harro dashurin tonë
Kush st'ka dasht
E kush s'të doon


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmetiEndrit Ademi
Publikimi: 18/02/2018
Muzika: Yll Limani
Teksti: Yll Limani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Endrit Ademi - Haku Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haku Jem".
3. Video është e këngës "Haku Jem", por nuk këndohet nga Endrit Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Ademi:


Komente 0