Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Eni Koci - Sonte  (Feat. Noizy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2011

2011-07-22T01:05:57

Featuring

Noizy

Këngë e albumit:

"Love Me"
me thua me kupton por ende zemren se degjon dhe fjalet i harron
te lejova cdo mengjes cdo rremuje te zemres cdo moment
kur ti me ben te pres
te pres
me thua tani po vi te ti
me thua me fal ti zemer s do t ia dish
me thua tani se une se di
kjo ndjenje qe ke per mua ska kufi

REF zemer a do mundesh te me falesh sonte
me the sonte,sonte
me the sonte,sonte
zemer do te jepja per ty jeten sonte
me the sonte sonte

me thua me kupton por ende zemren se degjon dhe fjalet i harron
..........cdo rremuje te zemres cdo moment
kur ti me ben te pres
te pres
me thua tani po vi te ti
me thua me fal ti zemer s do t ia dish
me thua tani se une se di
kjo ndjenje qe ke per mua ska kufi

REF zemer a do mundesh te me falesh sonte
me the sonte,sonte
me the sonte,sonte
zemer do te jepja per ty jeten sonte
me the sonte sonte


Ky tekst u dërgua nga Kristjana   xhemile
Më Shumë Këngë Nga Eni Koçi:

Më Shumë...