Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Eni Koçi - Tek Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  181

Komente nga Fansat

28 🔥🔥

22/08/2013

2013-08-22T11:38:38

Muzika:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Muzika & Teksti:

Eni Koçi

Video Produksioni:

Urban Graphics


Si nje enderr ike ti
mendoj per ty, vetem une rri
Te te them sa me mungon
Jo nuk mjafton
Mos ndoshta ti me mendon
Prane vetes a me kerkon ti sot...
Malli a te ka marr..
A me ndjen si me pare...

ref:(2x)
Tek ty do jem
ne cdo enderr qe sheh
ne cdo fjale qe flet
Per ty do jem
Aroma qe ti ndjen dhe
Fryma qe ti merr

Si nje enderr ike ti....
mendoj per ty, vetem une rri
Te te them sa me mungon
Jo nuk mjafton
Mos ndoshta ti me mendon
Prane vetes a me kerkon ti sot...
Malli a te ka marr..
A me ndjen si me pare...

Ref (2x)
Tek ty do jem
ne cdo enderr qe sheh
ne cdo fjale qe flet
Per ty do jem
Aroma qe ti ndjen dhe
Fryma qe ti merr

Me sjell kujtime
cdo moment qe vazhdon
Per ne jo kurr sdo te jete njesoj
Njesoj...

Ref (2x)
Tek ty do jem
ne cdo enderr qe sheh
ne cdo fjale qe flet
Per ty do jem
Aroma qe ti ndjen
Fryma qe ti merr


Ky tekst u dërgua nga Egzon KaloshiKartolina (1)

U krijua nga Klaudia Bakalli 2018-03-30 19:19:50
Tek ty do jem
Ne cdo enderr qe sheh
Ne cdo fjal qe flet
Per ty do jem

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Eni Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet