Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lulzim Kryeziu

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Lulzim Kryeziu është një autor këngësh dhe instrumentist.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Lulzim Kryeziu

Komente 0