Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eralda Jashari - Nane Moj Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ref.
Nan moj nan
nuse t‘ mire ke zan
nuse pa behone
knaqu me re tane

N‘valle dul e para
cikat knojn me def
si e mur sot nusen
po rrin nana n‘qef

Ref.
Nan moj nan
nuse t‘mir ke zan
nuse pa behone
knaqu me re tane

Nusen t‘ma livdoni
n‘oborr kur te vjen
qefin t‘ja maroni
knoni ren me ren
Eralda Jashari
Publikimi: 18/12/2020
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: Alldin Sallahi
Studio: Meti Neziri, Gostivar


Eralda Jashari - Nane Moj Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nane Moj Nane".
3. Video është e këngës "Nane Moj Nane", por nuk këndohet nga Eralda Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eralda Jashari:


Komente 0