TEKSTESHQIP

Eralda Jashari
Mire Se Erdhe Nuse
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mire Se Erdhe Nuse" kënduar nga Eralda Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është Emin Aliu, ndërsa tekstin e krijoi Sami Aliu.