Audio

Eranda Libohova - Ti Me Harro


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2007

2007-10-04T23:13:05

Këngë e albumit:

"Harrakate (4 Stinet)"
qfar ti them un vjeshtes
nuk jemi me te dy
qfar t`i them une zemres
me nuk i flas per ty
haa haa haa
me të je tani
haa haa haa
jo se di
a me kujton ?
k`te nat diku tjeter jepesh
frymen nuk e ndjej ne gjoks
k`te nat ti nuk kthehesh
asnjeher nuk do te ndodh
haa haaa haa
s`dua t`me kujtosh
haa haa haa

harro harro
dhe emrin tim
ti me harro
pa ty loti u tha
ti me harro
koha sheron gjithqka
ti me harro
vjeshtes i them nje fjale
ti me harro

K`Tee nat Diku Tjeter jepesh
Frymen nuk e ndjej ne gjoks
K`te nat ti nuk kthehesh
e asnje her nuk do te ndodh
haa haa haa
s`dua t`me kujtosh
haa haa haa

harro harro
dhe emrin tim
ti me harro
pa ty loti u tha
ti me harro
koha sheron gjithqka
ti me harro
vjeshtes i them nje fjal
ti me harro

ti me harro

ti me harro

ti me harro
vjeshtes i them nje fjale

ti me harro


Ky tekst u dërgua nga  ritaa
Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:

Më Shumë...