TEKSTESHQIP

Ergys Shahu, Kelly & Orgito Dapa
Ti Du
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ti Du" kënduar nga Ergys Shahu, Kelly & Orgito Dapa.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ti Du".
INFO
Më datë 15 Shkurt 2024, Ergys Shahu, Kelly & Orgito Dapa publikojnë videoklipin "Ti Du". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Ergys Shahu, ndërsa për orkestrimin u kujdesën bashkarisht Alsked Rrenja & Zaza.