Official Video

Top 200

Erik Lloshi - Vetem Kaq  (Feat. Fatal)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  57

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2014

2014-06-23T14:23:53

Muzika & Orkestrimi:

Threedots

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

Imagine Films
Zemer je shume e mire
S'kisha vec une deshire
Te flinim bashke nje nate dhe vetem kaq
Si un mendoje dje pse sot nervoze je
You are so nice to say good bye

Ti nuk don une te kerkoj
Kush po don nuk e kuptoj
Fjalet thuhen dhe klishe`
ooouooo ndryshe bon e ndryshe je
Pse me thua shko ne djall
Kur ti ndjen per mua valle
Veten po e kundershton uuooou
eeejj ee du dy fjale une me ti thon

Zemer je shume e mire
S'kisha vec une deshire
Te flinim bashke nje nate dhe vetem kaq
Si un mendoje dje pse sot nervoze je
You are so nice to say good bye

Baby's calling me, po doket si Naomi
Veq sa u kthy prej detit, Hajde me dal ma boni
Edhe pse osht tu u ndi shum e lodht - Se ka ec shum n'menen tem
Un e thirri Problem - Ajo mu m'thirr Kompjuter !
Flokt ngjyr ari pi doken prej dillit
Ja du buzt kur i bohen kuq prej venes jo prej karminit
I kom thon qe se rrej kur i thom qe e feeli
Tamon ma bon hush ti djal une ja kafshoj gishtin
Je tu thon diqka e tjeterqka je tu menu tu menu ej
Nese gjuha e dashnis osht puthja fol me mu, fol me mu


Ky tekst u dërgua nga  BiBaBiBa
Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:

Më Shumë...