Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erik Lloshi - S'jam I Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jam I Asaj".
3. Video është e këngës "S'jam I Asaj", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erik Lloshi - S'jam I Asaj  (Feat. Stresi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Rozana Radi

Teksti:

Stresi

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

8 🔥

Featuring

Stresi

17/08/2015

2015-08-17T14:27:43+00:00Erik:
vetem ty synin ta kam von
vetem ty fjalet ti kam then
nuk ke faj
ti do vendin e saj
ti me je
ne sy po ta kthej
ndoshta do t lendohesh
ndoshta do t pelqej
nuk ke faj ti do vendin e saj
me veten pranoje
me mua s do gaboje
me veten ti sot prano seeeeeee.......

Ref...
vetem ti prano se nuk ke faj
vetem ti prano se nuk ke faj
do te mbaj pran vetes do te mbaj
sot do ta fal
naten do ta fal
dhe pran trupit tim do gjej nje vend ku te te mbaj
NUK JAM ME I ASAJ

uooooooooooooooooo

Stresi:
n syt e saj shihet malli
kur i than u kthy nje djal
zemra e nali
jo asnjehere nuk ma fal
e di e di
kallxoja edhe ti...
when i move when i move
ajo m thot se un po t knaqna
do me nal vec mrena
s do me dal me jashta
kadale kadale 2x oo oo

zemer ti s ke faj
pse gabimet i bojm na
zemer un s kam faj
se jo leht nuk dorzona
vetem ty me t pas
ditet jo si numrojna
vetem ti prano seeeeeeee.......

Ref...2x
vetem ti prano se nuk ke faj
vetem ti prano se nuk ke faj
do te mbaj pran vetes do te mbaj
sot do ta fal
naten do ta fal
dhe pran trupit tim do gjej nje vend ku te te mbaj

vetem ti prano se nuk ke faj
vetem ti prano se nuk ke faj
do te mbaj pran vetes do te mbaj
sot do ta fal
naten do ta fal
dhe pran trupit tim do gjej nje vend ku te te mbaj
NUK JAM ME I ASAJ

vetem ti prano seeeeee.......
pran vetes do te mbaj
NUK JAM ME I ASAJ


Ky tekst u dërgua nga donatea_bala
Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet