Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Nostalgjia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  40

Nostalgjia ne mua mbreteron
Nga dita qe u ndame.
E di se kam gabuar qe t'kam tradhetuar
Por s'jam fajtor.

Si i ri qe jam, djallëzi nuk kam
Me mashtruan per ca qaste
Dhe me ben qe t'jem me te
S'jam fajtor, kam mbetur i gjor
Veq ty t'kujtoj dhe veten e mallkoj

Per disa qaste intime me te
Ti nga une shkove pa ze
Per disa qaste te humba shpirti ime
Vallë do ma falesh mua kete gabim

Nostalgjia prej dites qe ne u ndame
Mua me shkaterron
E di se kam gabuar qe t'kam tradhtuar
Por s'jam fajtor

Si i ri qe jam, djallëzi nuk kam
Me mastruan per ca qaste
Dhe me ben qe t'jam me te
S'jam fajtor kam mbetur i gjor
Veq ty t'kujtoj dhe veten e mallkoj

Per disa qaste intime me te
Ti nga une shkove pa ze
Per disa caste te humba shpirti ime
Vallë do ma falesh mua kete gabim.


Ky tekst u dërgua nga hatixheErmal Fejzullahu
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Ermal Fejzullahu - Nostalgjia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nostalgjia".
3. Video është e këngës "Nostalgjia", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:


Komente 0