Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ermal Fejzullahu - Kthehu (remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu (remix)".
3. Video është e këngës "Kthehu (remix)", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Kthehu (remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Artan Kastrati

Këngë e albumit:

"Krejt Po Sillet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Pa ty leht me plasin syt,fryma leht me mbet ne fyt"dashuriiii" pa ty mamir mos te jem sesa tjeter un te kem, sjetoj pa ty dita po me sgjat nje muj me beso per ty po vuj pa ty zemer nuk po muj se sho daten n`kalendar jam i vdekur a i gjall pa ty zemer jam i marr

1x ref: Te lutem kthehu e bjeri pishman pa ty une gjall sjam
tee lutem kthehu sa nuk me ke vra nuk vdes un pa te pa

Pa ty veten e urrej mir po nenen e genjej i them dot vi ajo e shkreta nuk e din se nuk kthehesh perseri sa tragjedi dita po me sgjat nje muj me beso per ty po vuj pa ty zemer nuk po muj se sho daten n`kalendar jam i vdekur a i gjall pa ty zemer jam i marr

2x ref: Te lutem kthehu e bjeri pishman pa ty une gjall sjam
tee lutem kthehu sa nuk me ke vra nuk vdes un pa te pa


Ky tekst u dërgua nga Vjosa A.
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet