Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Mbrapsht Më Shkon Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbrapsht Më Shkon Pa Ty".
3. Video është e këngës "Mbrapsht Më Shkon Pa Ty", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Mbrapsht Më Shkon Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Teksti:

Arsim Bunjaku

Muzika & Orkestrimi:

Don Arbas

Këngë e albumit:

"Krejt Po Sillet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Sa her qe te kam than
s'jam per tyy e du met lan
dije qe te kam genjyy
c'do gje mbrapsht me shkon pa tyy(pa tyy)

Reff 2x
1 zakon shum te keqq gjithmon e kam
flas gjithqka e ne fund behem pishman
1 zakon shum i keeqq mu me ka mbett
themm s´te duu po nuk osht e vertet .

T´utemm mos mbaj inat
se s`te kam veq per ni natt
ne ket bot nuk ka njerii
qe me njeh me mir se tii(se tii)

Reff 4x
1 zakon shum te keq gjithmon e kam
flas gjithqka e ne fund behem pishman
1 zakon shum i keeq mu me ka mbet
themm s´te duu po nuk osht e vertet .


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet