Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estela Nikoliqi - Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

o..fort po ndrit ai diell
dhe burimi kenges lugje verdh
mi percjell
o..fort po ngroh ai Diell
edhe trimat nepermend mi sjell
ti perkdhel

nga ky diell i kohes sime
ndrisin shekuj nder reagime
edhe pushka e shqiptarit zjarr flakeroon

Po ku ka si ti
o shqiperia ime
o fisnikja permbi gur
rrjedh ne kenge e ligjerime
balle larta me
flamur


Ky tekst u dërgua nga Jana

Estela Nikoliqi - Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime".
3. Video është e këngës "Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime", por nuk këndohet nga Estela Nikoliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Estela Nikoliqi:


Komente 0