Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ester Hoxha - Universi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  43

O babi im sa më pëlqen
që një kompjutër dhe un’ të kem
oh sa shum’ ëndrra që mi do zemra
në dorën time të jen‘

E çdo sekret unë dua ta di
si për të rritur dhe për fëmij‘
dhe kuriozitete për mal e dete
mos mbeten më një çudi.

Ref.:
E vë programin dhe mausi pret
e hap ekranin më del një shigjet‘
kalova un‘ në fusha e male
në botën e madhe në internet
Kur dua libra i kam në disket‘
kur dua lodra i kam në disket‘
kalova un‘ në fusha e male
në boten e madhe në internet

O babi im sa më pëlqen
që një kompjutër dhe un’ të kem
oh sa shum’ ëndrra që mi do zemra
në dorën time të jen‘

Shoqe dhe shok‘ un‘ do ti zgjedh
e kur të dua un’ do ti mbledh
nga dhoma ime në botën e madhe
mesazhe do tu përcjell‘

Ref.:
E vë programin dhe mausi pret
e hap ekranin më del një shigjet‘
kalova un‘ në fusha e male
në botën e madhe në internet
Kur dua libra i kam në disket‘
kur dua lodra i kam në disket‘
kalova un‘ në fusha e male
në boten e madhe në internet
Kjo dhoma ime në botën e madhe
mesazhe në shqip i përcjell me e - mail


Ky tekst u dërgua nga Erlina Hoxhaj

Ester Hoxha - Universi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Universi".
3. Video është e këngës "Universi", por nuk këndohet nga Ester Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ester Hoxha:


Komente 1