TEKSTESHQIP

Estto
A Ke Ti Zemer
Lyrics
(Feat. Skerdi)

REF. te dy:
a ke ti zemer a ke ti shpirt a te merr malli mu merr thirr ken e ki ne mendje ku je dhe ti kujt i thu ti tash dashni

Essto:
nuk e kam menduar qe ne jemi ndar sa e veshtire jeta pa ty ti do te mbetesh per shume gjate njeriu qe kam dashe me pa

Skerdi:
i papar une jam njeriu qe desha mo se kam edhe nje her po du me te par se zemra po plas

Essto:
ishe dhe do jesh pergjidhmone lulja me e bukur qe kam njohur zemra ime asnjehere ste harron harron

REF. te dy:
A ke ti zemer a ke ti shpirt a te merr malli mu merr thirr ken e ki ne mendje ku je dhe ti kujt i thu ti tash dashni

Essto:
Asnje dite e bukur me pa ty jo si thojn ksaj dashuri vete veten e genej sot me ty qe pres t'i me mu kthy


Skerdi:
i papar une jam njeriu qe desha mo se kam edhe bej her po du me te par se zemra po plas

REF. te dy:
A ke ti zemer a ke ti shpirt a te merr malli mu merr thirr ken e ki ne mendje ku je dhe ti kujt i thu ti tash dashni

DËRGOI: