Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evis Mula - Dua Këngën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Humba kengen ku ta gjej
Humba zemren ku ta gjej
Humba endren.ku ta gjej
Veten time po genjen

I kerkokva neper bote
Nuk u lodha
Jo une jo
Qava shume e derdha lot derdha lot
Por te gjitha shkuan kot shkuan kot.

Ref 2×
Dua ze te kendoj moj te kendoj
Dua sy te shikoj moj te shikoj
Dua zjarin qe mu shua
Dua buzet e syt e tua
A me thua ti cfar thua ti me thuaj

I kerkokva neper bote
Nuk u lodha
Jo une jo
Qava shume e derdha lot derdha lot
Por te gjitha shkuan kot shkuan kot.

Ref ×
Dua ze te kendoj moj te kendoj
Dua ze te kendoj moj te kendoj
Dua sy te shikoj moj te shikoj
Dua sy te shikoj moj te shikoj
Dua zjarin qe mu shua
Dua buzet e syt e tua
A me thua ti cfar thua ti me thuaj


Ky tekst u dërgua nga Queen klea

Evis Mula - Dua Këngën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Këngën".
3. Video është e këngës "Dua Këngën", por nuk këndohet nga Evis Mula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evis Mula:


Komente 0