Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fifi - Dehur (Feat. Markel Goga)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Markel:
Dehem nga mendimet duke pire nje gote,
dhe degjoj une kengen tone
Fifi:
Dehem ne kujtimet,
se nuk me mjafton te dehem nga dashuria jone

REF
Markel:
Sme the me fal ti,
sme the me fal ti
As te dua kurr ne jete ti nuk me the
Fifi:
S'te them me fal ty,
jo nuk kam faj une
Si t'a dashuroj njeriun qe me fajeson
Markel:
I them vetes time me syte plot me lot
Pse mashtrova ndjenjat kot
Fifi:
I theve premtimet,
pse po me maltreton
Veten time e du ma fort

REF
Markel:
Sme the me fal ti,
sme the me fal ti
As te dua kurr ne jete ti nuk me the
Fifi:
S'te them me fal ty,
jo nuk kam faj une
Si t'a dashuroj njeriun qe me fajeson


Ky tekst u dërgua nga Tina 23Filloreta Raçi (Fifi)
Featuring: Markel Goga
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/11/2022
Muzika: Markel Goga & Filloreta Raçi (Fifi)
Teksti: Markel Goga & Filloreta Raçi (Fifi)
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Fatjon Miftari
Violin: Dalvin Mamusha
Nylon Guitar: Astrit Stafai
Mix & Master: Johan Bejerholm
Makeup & Hair: Arberbytyqi
Dressed: Ari The Brand
Wig: AjkuneproffesionalFifi - Dehur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dehur".
3. Video është e këngës "Dehur", por nuk këndohet nga Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 0