Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - E Di, Do Kaloj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Teksti:

Rozana Radi

Muzika & Orkestrimi:

Chipsi

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 6

Komente

Asnjë Koment

30/05/2012

2012-05-29T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Di, Do Kaloj" kënduar nga Fjolla Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fjolla Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet