Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - Te Du O Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sa shume te dua ti nuk e di
Pa ty per mu nuk ka dashni
Sa shume te dua ti nuk e di
Pa ty per mu nuk ka dashni

Te du o zemer te du vertet
Mi fal dy syt ta fal nje jete
Te du o zemer te du vertet
Mi fal dy syt ta fal nje jete

Ne zemren time jo nuk ka vend
Dashnia ime mban emrin tend
Ne zemren time jo nuk ka vend
Dashnia ime mban emrin tend

Te du o zemer te du vertet
Mi fal dy syt ta fal nje jete
Te du o zemer te du vertet
Mi fal dy syt ta fal nje jete


Florian Tufallari - Te Du O Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Du O Zemer".
3. Video është e këngës "Te Du O Zemer", por nuk këndohet nga Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0