Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Mos Me Fajsoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

ne kujtime te jetes time asnje lule ne fushen e blert
u lendua zemra ime nga nje dashuri e pasinqert
nje mij her un kam provu veq me harru nje mij jam pervelu e jam mashtru
se e dua veq ate e dy mos me fajsoni mua

thojn larg syve e lar zemres dashurit harrohen un jam tjeter tip i femres nje her dashurohem me mashtrove nuk me prit edhe pse je larg me vite dashuria ime veq po rritet


Ky tekst u dërgua nga Erza

Ganimete Abazi (Ganja) - Mos Me Fajsoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Fajsoni".
3. Video është e këngës "Mos Me Fajsoni", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente 1