Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gaqo Çako - Shtepia Ku Lindi Partia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shtepia Ku Lindi Partia" kënduar nga Gaqo Çako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN


Publikimi: 01/12/1970
Festivali: Festivali i 9-të në RTSH
Muzika: Nikolla Zoraqi
Teksti: Agim Shehu


VERSIONE TË TJERA TË KËSAJ KËNGE:


Më Shumë Këngë Nga Gaqo Çako:


Komente mbi këtë këngëGaqo Çako - Shtepia Ku Lindi Partia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtepia Ku Lindi Partia".
3. Video është e këngës "Shtepia Ku Lindi Partia", por nuk këndohet nga Gaqo Çako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.