Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Ti Mendon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Teksti:

Avni Qahili

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Më E Fortë Jam Unë"

Komente

Asnjë Koment

04/12/2004

2004-12-04T00:57:29+00:00Ti mendon se është mirë për ne
kur jemi vetem, askush sna she
kur vetem flasim asgje ma shum
kur ste pelqen se çka dua unë
dua T'dalim gjdo dit e gjdo nat
ska rendsi a afër a larg
ku ka muzik dhe ritëm për krejt
më digjet zemra për diskotek

ref: do te luaj sonte pa pushim
ta kuptosh si shkrihet trupi im
në këtë nat që kurr nuk perfundon
veq pranija jote me mjafton(2x)

ti mendon se jam shumë e re
por fatin tim në dor nuk e ke
sdua te boj ashtu siq don ti
ta kaloj jetën, monotoni

ref: do te luaj sonte pa pushim
ta kuptosh si shkrihet trupi im
ne ket nat qe kur nuk perfundon
veq pranija jote me mjafton(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet