Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli & Dafina Zeqiri - Hidhet E Dridhet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  115

Dafina
Ahhhhh...Sillet neper club
do te kaloje mire
sillet pshtillet
ne tvoline pervidhet.
Genta
Ska nevoj per krah
te gjitha i ben vet
hop ne tvoline
do te vallezoj
Duff.
Hejjjjj
kuklla u be e gjall
Genta.
nen drita te kuqe
pret rendin qe ti vi
D&G
Ne themi
hejjj ja ku vine vajzat te bejne show
hejjj ja dhe kryesorja dhe ajo ben show...
2X.Hidhe perdridhe mos e le me pushu
Hidhe perdridhe mos e le me pushu
Hidhe perdridhe krejt me i pushtu
pra hidhu lart dhe trego si vallzon
Genta.
Sillet neper club
do te kaloje mire
sillet e pshtillet
ne tvoline pervidhet.
Duff.
Ska nevoj per krah
te gjitha i ben vet
hop ne tvoline
do te vallezoj
Genta.
Hejjjjj
kuklla u be e gjall
Duff.
nen drita te kuqe
pret rendin qe ti vi
D&G
Ne themi
hejjj ja ku vine vajzat te bejne show
hejjj ja dhe kryesorja dhe ajo per show...
2X.Hidhe perdridhe mos e le me pushu
Hidhe perdridhe mos e le me pushu
Hidhe perdridhe krejt me i pushtu
pra hidhu lart dhe trego si vallzon
Duff.
ok vajza te tregojm se si behet
mund tiu themi se ky eshte veq fillimi
Genta.yeah give that
Duff.hejjjjj
Genta.hejjj
Duff.heeeejjj
Genta.heeeejj
Duff.hejjj
Genta.hejjjj
Duff.ouuuuuuuuuuu
D&G
2X.Hidhe perdridhe mos e le me pushu
Hidhe perdridhe mos e le me pushu
Hidhe perdridhe krejt me i pushtu
pra hidhu lart dhe trego si vallzon.Nuk kemi video për këtë këngë.
Genta Ismajli & Dafina Zeqiri - Hidhet E Dridhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhet E Dridhet".
3. Video është e këngës "Hidhet E Dridhet", por nuk këndohet nga Genta Ismajli & Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:


Komente 10