Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Para Se Te Ndahemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Ti me thirre per tu pare,
Nese s`kemi dal me muaj,
As t`bashkuar as te ndare,
Po e shoh se shume nuk paske vuajt.

Ere e re e parfumit,
Cila ta paska dhuruar,
E mua nuk me zinte gjumi,
Jam romantike e pasheruar.

Ref:
Hej e ndjej,
Me intui te femres,
Mos genjej,
Tjetres ia paske fal zemren,
OK OK nuk dua te perlahemi,
Para se te ndahemi.

Ke ndryshuar per se mbari,
Se as une me nuk te njoh,
Paske ble unaze prej ari,
Shume risi paska nderkohe.

Para meje i rregulluar,
Len pershtypje,flet me bindje,
Per mua nuk je zbukuruar,
As kur me vije ne ditelindje.

Ref:
Hej e ndjej,
Me intui te femres,
Mos genjej,
Tjetres ia paske fal zemren,
OK OK nuk dua te perlahemi,
Para se te ndahemi.


Ky tekst u dërgua nga  ZanitaGili
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Gili - Para Se Te Ndahemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Se Te Ndahemi".
3. Video është e këngës "Para Se Te Ndahemi", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0