Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili & Dani - Mbreti I Loteve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

RAMADANI:
Lotin ta kam fshi moj vajze, kur u nisa per gyrbet...
deshta te kerkoj parajsë deshta te jetojë si mbret...
deshta te kerkoj parajsë deshta te jetojë si mbret...

GILI:
Te kam thëne o djal i ri,se gyrbeti është i zi...
n'dhe te huj bukë me kërku,sofren tande me harru...

Dashurinë nuk do ta gjesh,mbret i loteve do tê jesh...

RMADANI:
Lotin ta kam fshi moj vajzë, dhe e vura në syrin tim...
nuk kam gjetë këtu parajsë,lotët i kam pasuri...
nuk kam gjetë ketu parajsë,lotët i kam pasuri...

GILI:
Te kam thëne o djal i ri,se gyrbeti është i zi...
kërkon buza shkrumb me zjarr ujë të tokes në bunar...
Dashurin nuk do ta gjesh,mbret i loteve do të jesh...

RAMADANI:
Lotin ta kam fshi moj vajzë,loti yt sonte më vranë...
Qenka vetëm një parajsë ne dheun e tokës nanë...

GILI:
Të kam thanë o djal i ri,se gyrbeti është i zi...
kthehu djalë në token nanë,eshtrat tua ktu me i lanë...
dashurin nuk do ta gjesh,
RAMADANI & GILI
mbret i loteve do të jesh...


Ky tekst u dërgua nga  argjenta

Gili & Dani - Mbreti I Loteve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbreti I Loteve".
3. Video është e këngës "Mbreti I Loteve", por nuk këndohet nga Gili & Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0