Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Druri I Jetës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Tash me malle i kujtoj çastet qe me ty kisha dikur por dhe rralle i mallkoj rastet qe nuk i shfrytezova kurre.

Ref:
Ne fushat e jetes krejt lulet u thanee çka i bona une vetes kur u deshem pse u ndamee.

Ererat e jetes fryen naten plasin permbi dhe gjethet shkunden edhe thyhen druri i jetes thahet vet .

Ref:
Nga druri i jetes gjethet i shkund vjeshtaa aaaa çka i bona une vetes me shkoj jeta pa ate qe deshttaa.

Do vjen stina e pleqerise dalengadale ne der do te troket do te digjem prej merzise pse kete jete kalova vete .

Ref:
Ne fushat e jetes krejt lulet u thanee aa qka i bona une vetes kur u deshem pse u ndame.

Nga druri i jetes gjethet i shkund vjeshta aa qka i bona une vetes me shkoj jeta pa ate qe deshta houuu


Ky tekst u dërgua nga  blerinaGili
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Gili - Druri I Jetës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Druri I Jetës".
3. Video është e këngës "Druri I Jetës", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0