Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Shaj E Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa e bukur ishte jeta cdo njeri udhet e veta me ty kam pas trishtime perseri jam ne token timeeee....

JO nuk vajtoj per ndarje nuk do te kerkoj hakmarrje Rri Sa me Larg prej meje Asgjee Tiieter Sdu prej Tejee...

REF: Shaj e qaj lotinnn mos e mbaj Zemer e gurit me Kry Bjeri murit Shaj e qaj Lotit mos Ju ndaj Shpirti i nxiRe Per ty nuk ka meshire.

Sa e bukur ishte jeta cdo njeri udhet e veta me ty kam pas trishtime perseri jam ne token timeeee....

JO nuk vajtoj per ndarje nuk do te kerkoj hakmarrje Rri Sa me Larg prej meje Asgjee Tiieter Sdu prej Tejee...

REF: Shaj e qaj lotinnn mos e mbaj Zemer e gurit me Kry Bjeri murit Shaj e qaj Lotit mos Ju ndaj Shpirti i nxiRe Per ty nuk ka meshire.(x2)

Ky tekst u dërgua nga  argjentaPublikimi: 31/12/2000


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0


Gili - Shaj E Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shaj E Qaj".
3. Video është e këngës "Shaj E Qaj", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.