Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Ti Më Ke Vra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Sikur vala mbi detë dashuria u shua
Veq dhembja me ka mbete se ende te dua ti vashdo udhet e tua jo nuk ka rendesi per mua ty s'te hyn ne udhe nese un qaj
Plot me ngjyra te bukura vjeshta do te zbukurohen ne kete bot me plot genjeshtra ndoshta dhe udhezohem
Ti vazhdo udhet e tua jo nuk ka rendesi per mua ty s'te hyn ne pun nese un qaj

Se ti m'ke vra me puthje tradhtare
Me shume genjeshtra ma shkatrrove jeten se ti s'ke faj veq un jam mekatare pse te deshta paskam hy ne gjynah me veten (x4)


Ky tekst u dërgua nga  argjenta   Sev1mmGili
Publikimi: 31/12/2000
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Gili - Ti Më Ke Vra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Më Ke Vra".
3. Video është e këngës "Ti Më Ke Vra", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0