Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Me Ty, Pa Ty! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

mos u lodh me kot me mua fjalet tua behen er je mesuar te fitosh ti jo un sblihem let smund te jem un loj e fatit ku gjith naten ti kalon dhe kujtohesh ti per mua veq ne telefon ti harron se un neser e jotja sdo te jem jo kjo loj çndodh me mua ti veten genjen.

me ty pa ty kjo zemer zdo tja di mir tash degjoje per ty me sma ndin 2her.

zemra jote ndoshta sdigjet se jo kurr nuk me ka ndjer ti do te shkosh prej zemres time por si shum te tjer smund te jem un loj e fatit ku gjith naten ti kalon dh kujtohesh ti per mua ve ne telefon ti harron se un neser e jotja sdo te jem jo kjo loj çndodh me mua ti veten genjen

me ty pa ty kjo zemer zdo tja di mir tash degjoje per ty me sma ndin 2 her

me ty pa ty kjo zemer zdo tja di mir tash degjoje per ty me sma ndin 2 her.
Gjyste Vulaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/12/2008
Muzika: Shpëtim Saraçi
Teksti: Sokol Marsi
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi


Gjyste Vulaj - Me Ty, Pa Ty!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty, Pa Ty!".
3. Video është e këngës "Me Ty, Pa Ty!", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0