A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gold AG - 1po  (Feat. Monika Salihu)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Featuring

Monika Salihu

Song from the album:

"Lanet"


Po shkrihem po tretem si Naimi n'qiri sa i perket top listes tande un jam ma i miri, doshta dokna i eger, ndoshta dokna i smut mendjemadh ma bojn kejt po n' zemer jam i but, mos ma malltreto trunin thuma tash 1 po pas dore nuk te la ama 1 her buzen tjeter zdu kurrgja kurt foli mlidhet bora njo mi njo koka ora i du kaqurelat ma shum se aurora veq mir per mu, nisja me menu cingroma ma shpesh se pom shtin me jetu kismet nuk po kom jo me ty por me kerkon
ja ju i keni fajet ja mu zemra spom punon ti per mu a menon a thu najher pse ky djal pom don je i vetmi person qe ma dridh zemren ne telefon
Reff 4
eja mos ngurro zemer ti fort me shtrongo te dua mos harro shpejt loqk ke me marr 1 po.

Reff
eja mos ngurro zemer ti fort me shtrongo te dua mos harro shpejt loqk ke me marr 1 po.


Lyrics submited by Paradox'   fitore
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018