Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - T'fala Kosovës

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'fala Kosovës".
3. Video është e këngës "T'fala Kosovës", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - T'fala Kosovës  (Feat. Shkodran Tolaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Shkodran Tolaj

23/11/2011

2011-11-23T15:21:42+00:00Gold Ag :

Eh moj Kosov trolli shqiptarit
Nderin ta run pushka Adem Jasharit
Fol Evrop se po te dridhet buza
Na shkoj kjo jet me luft e akuza
Dashnin per atdhe e msova n`kang djepi
Eh Kosov kurr stu nda gazepi
Malli me ka marr per ty o Vatan
Per ty Jabllanic eh per ty Glloqan
As kta sedin per qka na akuzun
Veq edin se kta sy per Kosov mu qerrun
Keq more vlla kjo Evrop na ka nda
Me ka marr malli o shok ne at Kull me ju pa
Zemra edin jam i paster si loti
Eh ne zemer qa kam mir edin veq ZOTI
Vim prej Deqani e shkojna ne Rugov
U pafshim per t'mir moj Nana Kosov

Ref :Shkodran Tolaj

Bëj nga un o Vllaa
Te Fala Kosoves
Kam nje mall sa bjeshket e Rugoves
Jo nuk ka faj as pushka e liris
Prap do te kthehem oj toka e Dardanis

Gold Ag :

Fluturo shqiponj e lir ne at hapsir
Fluturmin sta nal mo as nje egersir
Thuja vlla kangen ne tela te sharkis
Luftojm per ty moj tok e Shqipnis
Rrjedh deshira si lum e ujvar
Zemra pe lyp nje bashkim kombetar
Ma kthe at hart qe e pata dikur
Eh kom nje Himn e veq nje Flamur
Mjaft Evrop me akuzat e rreme
Ti nuk je ne vete se un jam ne tok teme
Ti nuk te kom Nane se mu sum ke Bir
Se gjithmon ke bo qysh tka ra ma mir
Boma Hallall Kosov se te kom lon pak vet
Ta dhash Besen dikur qe kthena apet e
Ju mos e harroni fjalen e vllaut
Ku shekl kama jem nuk bin fare e Shkaut.

Ref 3:Shkodran Tolaj

Bëj nga un o Vllaa
Te Fala Kosoves
Kam nje mall sa bjeshket e Rugoves
Jo nuk ka faj as pushka e liris
Prap do te kthehem oj toka e Dardanis


Ky tekst u dërgua nga  RExonni   lavdimii   fitore   Qendri
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet