Më mbaj mend (për 1 muaj)


Grupi Folklorik Gollaku, Halil Bytyqi & Naim Krasniqi - Komandant Adem Jashari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Komandant Adem Jashari".
3. Video është e këngës "Komandant Adem Jashari", por nuk këndohet nga Grupi Folklorik Gollaku, Halil Bytyqi & Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Grupi Folklorik Gollaku, Halil Bytyqi & Naim Krasniqi - Komandant Adem Jashari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dasma Ne Gollak Me Krismat E Lirise"

Komente

Asnjë Koment

14/10/2014

2014-10-14T07:32:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Komandant Adem Jashari" kënduar nga Grupi Folklorik Gollaku, Halil Bytyqi & Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grupi Folklorik Gollaku, Halil Bytyqi & Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Diana Ruci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Komandant Adem Jashari
ne balle me U.C.K-ne
djemte tane prej luftetari
si Azemi e Shota bene

Ashtu si trimat ne kohe
dhimbja e shpirtit i mblodhi
barbariznit i thane Jo
si Isa e Mic Sokoli

U.C.K.-ja do fitoje
se mbron truallin e vete
thirrja e saj ne na bashkoje
si Shqiptaret e verteteMë Shumë Këngë Nga Grupi Folklorik Gollaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë