Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haki Halimi - M'paske Rrejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Gabim qe te deshta
gabim qe t'kam njoft
ti vazhdo me rrena
marrja te m'buloft

Veç vazhdo me rrena
marrja te m'buloft
REF
M'paske rrejt m'paske rrejt qe ti m'don mu
Me kan then me kan then e s'kam besu
M'paske rrejt,m'paske rrejt e m'ke tradhtu
2X O un t'kam dasht e sen s'kam than
tjeter kush ka met gjyku

Gjithçka qe kam dasht
me ty ka marr fund
2X Nuk gaboj me prap
lamtumire nga une

M'paske rrejt m'paske rrejt qe ti m'don mu
m'paske rrejt m'paske e m'ke tradhtu...
2X O un t'kam dasht e sen s'kam than
tjeter kush ka met gjyku

Ky tekst u dërgua nga Erona RyshaPublikimi: 25/01/2020
Muzika: Kujtim Aliu
Teksti: Kujtim Aliu
Orkestrimi: Arti Rec
Video Produksioni: BUG Production


Haki Halimi - M'paske Rrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'paske Rrejt".
3. Video është e këngës "M'paske Rrejt", por nuk këndohet nga Haki Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Haki Halimi:


Komente 0