Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrjeta & Albina - Nënë Jam Përmalluar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Edhe Sot Me Shum Mall
Po e Pres Vet Ket Iftar
Syt Me Lot Zemren Vaj/X2
Kjo Vetmi Shpirtin e Vran

Reff:X2
Nen Jam Permalluar
Bukes Tende Eren T'ja Ndi
N'ket Muaj Te Bekuar
Kisha Dasht Shum T'jem Me Ty

Gjith Pasurin T'botes Me Pas
Dhe Me Lug Dukatit Nen me N'gran
As Nje Her Vleren Se Kan/X2
As Sa Thoni Yt Moj Nen

Reff:X2
Nen Jam Permalluar
Bukes Tende Eren T'ja Ndi
N'ket Muaj Te Bekuar
Kisha Desht Shum T'jem Me Ty

Zoti Ka Than T'jam Mergimtar
Te Jem Larg Teje O Moj Nen
Mos u Merzit Ka Me Ardh/X2
Bashk Bajramin Me Prit Nen

Reff:X2
Nen Jam Permalluar
Bukes Tende Eren T'ja Ndi
N'ket Muaj Te Bekuar
Kisha Desht Shum T'jem Me Ty


Hyrjeta & Albina - Nënë Jam Përmalluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënë Jam Përmalluar".
3. Video është e këngës "Nënë Jam Përmalluar", por nuk këndohet nga Hyrjeta & Albina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hyrjeta Burrniku:


Komente 0