A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Imbro Manaj - Capo Italiano


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2017

2017-07-01T10:07:28

Muzika:

Ilir Tironsi

Teksti:

Sebastiana Brecani

Orkestrimi:

Alsked RrenjaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Capo Italiano" kënduar nga Imbro Manaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Imbro Manaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019