Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Kafe, Llafe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Hajde zemer, bashke te rrime,
nje kafe, te dy ta pime..
e ti themi, hallet tona..

Hajde zemer, bashke te rrime,
nje kafe, te dy ta pime,
ti moj kafe, vlen miliona..

Bota hallin tim e di..
lug,pirunj sa kam ne shpi..
Perreth teje, moj kafe
hallet e botes, i qajme ne..

REFRENI 2X

Eh, sa shije me ke moj kafe
perreth teje, mal me llafe
Kur mbarojme llafet, jane tretur
Ama,shija jote me ka mbetur..

Me sheqer,pa sheqer
jepni kafe,beni nder
Me sheqer, pa sheqer,
dhe dy kafe, s´bejn qeder..

kaaaafeeeeeheee

refreni final

kryefjale e diteve te mija
kafellafe dhe shoqeria
kur mbarojme llafet jane tretur
ama shija jote me ka mbetur

eh, sa shije etj....


Ky tekst u dërgua nga  bletathIrma Libohova
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Irma Libohova
Teksti: Irma Libohova
Orkestrimi: Genti Lako


Irma Libohova - Kafe, Llafe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kafe, Llafe".
3. Video është e këngës "Kafe, Llafe", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0