Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Irma Libohova - Na Shkoi Jeta Kot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Mollaxhiu"
Ekuilibri botes ne nje fije pe
Behet lemsh e frymen na e ze
Me shume derte se gezime jeta ka
Paskemi lindur hajde per bela
Nje i krimbur me para ka zili nje fukara
Eh diteziu fukara doren shtrin per ca para
REFRENI
Zot pa hall mos na le hall mbi hall mos na ve
O zot
Se na shkoi jeta fare kot

Oqean trishtimin jeta te ofron
Pellgu i gezimit te miklon
Me shume derte se gezime jeta ka
Paskemi lindur hajde per bela


Ky tekst u dërgua nga  bletath
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet