Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Sonte (Feat. Dj Blunt & Real 1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  58

[Hyrja: DJ Blunt]
Okay! DJ Blunt dhe Real Njo
Ladies what's up? We got Jonida in the house!
Yeah! The queen of RnB, baby!
Ladies, you're gonna love this one!

[Vargu 1: Jonida Maliqi]
Kur ti ndihesh bosh qielli nuk ka më erë
Edhe dielli të nxehë, ka nxi
Diçka po kërkon, ndoshta një vend të qetë
Të festohesh në det si shpëtim
Do t'festosh ku njerëz ka mbi 1 milion
Gjen këdo, pina colada je non stop

[Refreni: Jonida Maliqi]
Sonte vetëm një DJ mundet ty të shpëtoj
Me muziken që e pëlqen dhe notat e saj
Që të ndihesh i plotë ai është i vetmi shpëtim
Sonte vetëm një DJ mundet ty të shpëtoj
Me muziken që e pëlqen dhe notat e saj
Që të ndihesh i plotë ai është i vetmi shpëtim
Dëgjoje si vjen, si një aromë e mirë
Si nje ëndërr dëshirë që e ke ti, do të kërcesh
Dhe ky vend të mjafton se një zemër ti do ta gjesh
Emocion është pasqyrimi i mendjes sonë
Ti çliro se ç'ka kaluar është e kotë
Sonte vetëm nje DJ mundet ty të shpëtoj
Me muziken që e pëlqen dhe notat e saj
Që të ndihesh i plotë ai është i vetmi shpëtim
Sonte vetëm nje DJ mundet ty të shpëtoj
Me muziken që e pëlqen dhe notat e saj
Që të ndihesh i plotë ai është i vetmi shpëtim

[Vargu 2: Real 1]
Girl, put it work, e çojna ëndërrimin
Like a sold out show, sky is the limit
Get yo' hands feelin', you got it
We got it, çdo sekondë, çdo moment
Blunt, Jonida, we the best
[?]
Pllazha uje, Nike n'komb, press play
Just do it, just do it, sot na jena ma t'mirit krejt
Fresk të paktën, DJ, you got it, we got it

[Outro: Jonida Maliqi]
Sonte vetëm një DJ (DJ DJ DJ)
Sonte vetëm një DJ (DJ DJ DJ)
Sonte vetëm një DJ (DJ DJ DJ) mundet ty të shpëtoj
Me muzikën që e pëlqen dhe notat e saj
Që të ndihesh i plotë ai është i vetmi shpëtim
Sonte vetëm një DJ


Ky tekst u dërgua nga AiddaJonida Maliqi
Featuring: Dj Blunt, Real 1 & Shaolin Gang
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/07/2013
Festivali: SVFM 2014


Jonida Maliqi - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0